Wynajem przyczep

Przyczepa Kempingowa NEMO

NEMO to nowość na rynku, przyczepa została w całości zaprojektowania i wyprodukowana przez firmę BANNERT, proponowane przyczepy posiadają różne kompletacje wyposażenia.

Przyczepa reklamowa

Dodatkowe opcje: projekt graficzny 100 zł netto, wydruk dwustronnego banneru reklamowego 399 zł netto, montaż/demontaż 50 zł netto...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem przyczepy gastronomicznej, gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości przyczepy firmy BANNERT. Wyróżniają się one ciekawymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które niesamowicie ułatwiają pracę w plenerze.

Atrakcyjne warunki wynajmu przyczep

Wynajem przyczep gastronomicznych cieszy się coraz większą popularnością. Mamy do zaoferowania bardzo szeroką gamę przyczep, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dajemy gwarantujemy, że nasze produkty są w pełni sprawne, po przeglądzie technicznym i spełniają wszystkie niezbędne normy, zwłaszcza sanitarne. Działamy kompleksowo. Zapewniamy fachowe i profesjonalne doradztwo, łącznie z analizą Państwa potrzeb. Dzięki temu macie Państwo pewność, że wynajmiecie przyczepę spełniającą wszystkie aktualne wymagania. Zaproponujemy przyczepę gastronomiczną o doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie.

Wypożyczalnia przyczep gastronomicznych

Piknik, koncert czy inna impreza plenerowa to świetny sposób na promocję m.in. dla barów czy restauracji. Wówczas niezastąpione okazują się być przyczepy gastronomiczne. Nie oznacza to jednak od razu konieczności zakupu takiej przyczepy. Z pomocą przychodzi firma BANNERT, proponując wynajem na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zaoferuje Państwu wynajem przyczep gastronomicznych, doskonale dopasowaną do aktualnych potrzeb.

Działając na rynku od wielu lat jako wypożyczalnia przyczep gastronomicznych doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań klientów i ich obaw. Jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji oferując do wypożyczenia przyczepę, która przyniesie Państwa firmie najwięcej korzyści.

Prowadzenie własnego biznesu gastronomicznego nie jest proste. Pierwsze problemu pojawiają się już w momencie konieczności wybrania lokalizacji. Na szczęście wypożyczając przyczepę gastronomiczną zyskuje się do wielu miejsc w mieście, które mogą stanowić potencjalny złoty strzał. Oczywiście nie wszystkie lokalizacje są możliwe, w dużej mierze zależy to od miasta, co nie zmienia faktu, że opcji do wyboru jest więcej.

Mobilność przyczep gastronomicznych odgrywa szczególną rolę w dużych miastach, gdzie lokalizacja ma znaczenie. Z rana można sprzedawać jedzenie w okolicach szkół, a w późniejszych godzinach pod biurowcami i uczelniami wyższymi. Wynajem przyczep gastronomicznych daje osobie wynajmującej szansę pomyłki w sprawie wyboru miejsca, która nie będzie kosztować go wiele pieniędzy a co najwyżej tracony dzień czy tydzień zależnie od czasu próby. Przyczepy gastronomiczne królują w dużych polskich miastach i to tam jest największa szansa na odniesienie sukcesu, ale również mniejsze miasta mogą okazać się strzałem w 10, gdy trafi się w gusta mieszkańców i konkurencja będzie nie wielka.

Przyczepa gastronomiczna dla każdego

Nasza oferta wynajmu przyczep jest niezwykle szeroka i atrakcyjna. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta, oferując przyczepę idealnie dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Posiadamy przyczepy m.in. z zabudową do sprzedaży makaronu, mięs i wędlin a także do sprzedaży lodów. Są to nasze własne realizacje i jesteśmy w stanie zapewnić o ich wysokiej jakości wykonania, w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Gwarantujemy ich niepowtarzalny wygląd   i oczekiwaną funkcjonalność. Przyczepy gastronomiczne BANNERT pozwolą na sprawne przygotowanie posiłków oraz ich wydawanie w plenerze.  Z nami z pewnością przyciągniesz klienta właśnie do siebie.

Wynajem Food Trucków

Przyczepy gastronomiczne często dla ułatwienia są łączone w jednej kategorii z Food Truckami. Na potrzeby tej strony postąpiliśmy podobnie, należy jednak pamiętać, że Food Truck, czyli samochód z jedzeniem to nieco inny sposób prowadzenia biznesu. Stając przed decyzją o wynajmie przyczepy gastronomicznej lub Food Trucka należy rozważyć kilka aspektów, mających wpływ na to, które rozwiązanie będzie lepsze.

Zacznijmy może od powierzchni użytkowej i ewentualnych nietypowych kształtów w konstrukcji. Zarówno przyczepy gastronomiczne jak i Food Trucki mogą być małe lub duże i w obu spokojnie można przyrządzać zdecydowaną większość posiłków. Jednak, jeżeli będzie zależeć nam na wynajmie bardzo małej lub bardzo dużej przestrzeni, lepiej sprawdzą się przyczepy, które pozwalają na większe modyfikacje.

Drugim aspektem, nad którym należy się zastanowić to wizja marketingowa i sposób w jaki będą przyrządzane posiłki. W przypadku Food Trucków położenie kuchni znajduje się z tyłu pojazdu, ale w pojeździe natomiast w przyczepach gastronomicznych oczywiście poza pojazdem. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady.

Istotną kwestią jest mobilność obu rozwiązań. Food Truck to wciąż samochód, który może się zepsuć co może mieć wpływ, że w danym dniu nie będzie możliwości przyrządzania potraw. W przypadku przyczep gastronomicznych mamy do czynienia z konstrukcjami doczepianymi na hak holowniczy. Zależnie od wielkości przyczepy będzie trzeba dobrać odpowiedni samochód do jej ciągnięcia, ale nie ma obaw nawet duże przyczepy nie są bardzo ciężkimi konstrukcjami.

Nie można zapominać o kosztach, wypożyczenia Food Trucka jest w większości wypadków droższe od wypożyczenia przyczepy gastronomicznej. Różnice nie są na tyle duże, aby wpływały na cały biznes plan, niemniej istnieją i warto brać je pod uwagę przy planowaniu wydatków.

Wynajem budki gastronomicznej

Budka gastronomiczna jest nazwą dość mylącą, większość klientów używając tego sformułowania ma na myśli właśnie przyczepy gastronomiczne. Dobrze znane w latach 90 budki gastronomiczne obecnie coraz rzadziej funkcjonuj w miastach i są zastępowane przyczepami gastronomicznymi. Skoro można mieć konstrukcję mobilną, po co wynajmować lub kupować budkę, która i tak wymaga przetransportowania na docelowe miejsce z wykorzystaniem przyczepy? Wynajem budki gastronomicznej pod postacią zabudowanej przyczepy daje większe możliwości jest rozwiązaniem tańszym i bardziej mobilnym.

Zapraszamy do kontaktu

Wszystkich zainteresowanych wynajmem przyczepy gastronomicznej zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę wynajmu zarówno krótko- jak i długoterminowego oraz ustalimy atrakcyjne warunki współpracy. Wystarczy do nas zadzwonić, a udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Szybko Państwo się przekonacie, że współpraca z nami się opłaca.